Specjalista ds. badań laboratorium badawcze EMC, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Zadania:

  • Praca w laboratorium badawczym kompatybilności elektromagnetycznej (EMC)

  • Wykonywanie badań EMC, analiza wyników

  • Opracowywanie sprawozdań z badań

  • Nadzór nad wyposażeniem badawczym

Oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektrotechnika, automatyka) lub pokrewne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym (praca z dokumentacją techniczną w języku angielskim)

  • Znajomość podstawowych zagadnień miernictwa elektrycznego i łączenia układów pomiarowych

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word i Excel)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium badawczym lub wzorcującym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia

  • Pracę w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy

  • Możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe

  • Dofinansowanie do kursów i studiów

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych

Data publikacji: 2024-04-21