Specjalista ds. BHP i P.Poż., KOSÓW LACKI

Producent oleju rzepakowego, firma KOMAGRA Sp. z o. o., w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Prowadzenie kontroli warunków pracy, przestrzegania zasad i przepisów BHP i PPOŻ.

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych.

  • Opracowywanie sprawozdań z zakresu BHP.

  • Opracowywanie programów szkoleń BHP.

  • Udział przy ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków.

  • Wydawanie wniosków dotyczących usunięcia stwierdzonych uchybień BHP.

  • Przeprowadzanie przeglądów warunków pracy.

  • Pozostałe zadania wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP.

  • Znajomość zagadnień i przepisów prawnych związanych z BHP i PPOŻ.

  • Doświadczenie przy wykonywaniu opracowań związanych z BHP i PPOŹ.

  • Doświadczenie przy prowadzeniu postępowań powypadkowych.

  • Skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa.

  • Nastawienie na rozwój.

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Szkolenia specjalistyczne.

  • Karta sportowa "Ticket Sport & Culture".

Data publikacji: 2024-04-21