Specjalista ds. BHP, SULĘCIN

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie wstępnych i okresowych szkoleń z dziedziny BHP

  • Kontrola stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także przestrzeganie przepisów oraz zasad w tym zakresie na terenie fabryki

  • Koordynowanie pomiarów środowiska pracy

  • Tworzenie raportów i analiz związanych z zagadnieniami BHP i ochrony środowiska

  • Udział w ustalaniu przyczyn wypadków przy pracy, przygotowywanie dokumentacji powypadkowej

  • Współpraca z organami kontrolnymi w zakresie bezpieczeństwa prac

Pracodawca oferuje:

  • Współprace z międzynarodową firmą o wysokich standardach

  • Pracę w systemie jednozmianowym

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pracowniczych

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze BHP

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Znajomość aktualnych przepisów BHP oraz umiejętność praktycznego ich wykorzystania

  • Dobrą znajomość MS Office

  • Dodatkowym atutem będą: uprawnienia z zakresu OŚ i PPOŻ oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Data publikacji: 2024-04-21