Specjalista ds. certyfikacji produktów import z Chin, WARSZAWA

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363)

Obecnie zajmujemy się rekrutacją stałą dla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji i dystrybucji różnorodnych produktów AGD. Firma oferuje swoje produkty klientom nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie, północnej Afryce i na bliskim wschodzie.

Miejsce pracy: ul. Ordona 2A, Warszawa

Zadania:

  • Przeprowadzanie szczegółowych testów i ocen urządzeń AGD.

  • Przygotowywanie raportów jakościowych na podstawie norm.

  • Zapewnianie zgodności produktów ze standardami branżowymi i normami zharmonizowanymi obowiązującymi dla branży AGD.

  • Analiza danych testowych zawartych w raportach z badań.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości, najlepiej w branży AGD.

  • Mile widziana znajomość norm zharmonizowanych w odniesieniu do urządzeń elektronicznych i standardów dot. AGD.

  • Mile widziana znajomość dyrektyw i rozporządzeń EU-LVD, EMC, ROHS, ERP, RED.

  • Wiedza z dziedziny elektroniki.

  • Umiejętność montażu podzespołów elektronicznych.

  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych, norm zharmonizowanych oraz raportów z badań technicznych.

  • Znajomość metod i technik wykonywania badań materiałowych produktów AGD.

  • Znajomość budowy urządzeń AGD/RTV.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o kontrakt B2B.

  • Wynagrodzenie w wysokości 8000 zł netto.

  • Motywujący system premiowy.

  • Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Pracę stacjonarną w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00-16:00.

  • Komfortowe środowisko pracy.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Opiekę medyczną Polmed.

  • Dofinansowanie do obiadów.

Data publikacji: 2024-05-06