Specjalista ds. jakości, CZELADŹ

Zapraszamy Kandydatów zainteresowanych podjęciem stabilnej współpracy oraz możliwością rozwoju zawodowego na stanowisku: Specjalista ds. jakości.

Oferujemy możliwość dołączenia do zespołu nastawionego na współpracę z Klientem i pracę zespołową.

Miejsce pracy: Czeladź

Zadania:

  • kontrola jakości procesów produkcji

  • praca z dokumentacją

  • rozwiązywanie problemów jakościowych

  • bieżące wsparcie dla działu produkcji

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość norm ISO 9001 oraz 14001

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

  • pracę stacjonarną

  • dodatkowe bonusy i premie finansowe

  • możliwości rozwoju zawodowego w firmie z branży automotive

  • pakiet benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do nauki języków

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-22