Specjalista ds. księgowości, KIELCE

Praca w Grupie ENERIS to idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych Pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Aktualnie do biura w Kielcach poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych

  • Rozliczanie płatności i uzgadnianie sald

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych

  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych

  • Prawidłowe archiwizowanie dokumentacji księgowej

  • Sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Świadectwo ukończenia kursu księgowego mile widziane

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości
    i prawa podatkowego

  • Znajomość programu CDN Optima, TETA, Symfonia, będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, programu sportowego Multisport

  • Dodatkowe benefity w postaci świadczeń świątecznych, dopłat do wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci

Data publikacji: 2024-05-02