Specjalista ds. logistyki i transportu z j. rosyjskim, GORZÓW WIELKOPOLSKI

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • komunikacja z klientami zagranicznymi w zakresie odbioru i dostaw towaru oraz dokumentacji handlowej i spedycyjnej

  • współpraca z dostawcami krajowymi

  • współpraca z firmami transportowymi, spedycyjnymi i kurierskimi w obsłudze zleceń transportowych i spedycyjnych oraz monitorowanie cen

  • optymalizacja kosztów transportu i logistyki

  • organizowanie i monitorowanie transportu samochodowego i morskiego

  • kompletowanie dokumentacji handlowej z Unii Europejskiej i krajów trzecich, w tym przygotowanie dokumentów przyjęcia towaru i kontrola zgodności

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie legalizacji dokumentów eksportu

  • sporządzanie dokumentacji przewozowej w ruchu międzynarodowym

  • fakturowanie dostaw oraz prowadzenie dokumentacji handlowej.

  • współpraca z innymi działami firmy (m.in. zakupy, sprzedaż)

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wsparcie szkoleniowe i ciekawe wyzwania zawodowe

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet LUXMED, kartę Multisport

Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientami

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie w obszarze logistyki i spedycji, preferowane w obsłudze klientów zagranicznych

  • znajomość przepisów dotyczących transportu i handlu międzynarodowego

  • umiejętność pracy z dokumentacją handlową, transportową i magazynową

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność pracy pod presją czasu i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

Data publikacji: 2024-04-21