Specjalista ds. Logistyki, BIAŁYSTOK

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.
Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

Zadania:

  • Zamawianie materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych

  • Dbanie o terminowość dostaw uwzględniając aspekty jakościowe i ekonomiczne

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Analiza potrzeb materiałowych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Znajomość pakietu MS-Office

  • Sumienność, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,

  • Praca w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,

  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,

  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Data publikacji: 2024-04-21