Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim Gdańsk praca od zaraz, GDAŃSK

Dla naszego Klienta z branży FMCG, który swoją siedzibę ma w miejscowości Kowale (k. Gdańska) prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim.

Zadania:

  • kontrola nad procesami: realizacji zleceń, zwrotów/reklamacji

  • udzielanie klientom informacji nt. złożonych zamówień

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zamówieniami/dostawami

  • przygotowywanie ofert dla Klientów

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 - warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi MS Excel

  • umiejętność organizacji pracy własnej (koordynacja kilku zadań jednocześnie)

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • system premiowy oparty na wynikach pracy

  • niezbędne szkolenia wdrożeniowe

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multi Sport,

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-05-09