Specjalista ds. obsługi klienta z niemieckim, KRAKÓW

W Cyclad współpracujemy z czołowymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Nasz klient jest liderem w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań biznesowych. Poszukujemy kandydatów znających biegle język niemiecki i chcących postawić pierwsze kroki w obszarze obsługi klienta. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za zarządzanie zgłoszeniami od klientów niemieckojęzycznych, doradzaniem i budowaniem silnych relacji partnerskich. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy!

Informacje o projekcie:

  • Obszar: Obsługa klienta

  • Lokalizacja: Kraków; hybrydowy model pracy

  • Godziny pracy: pon-pt (8 godzin dziennie - biznesowe godziny pracy)

  • Języki: niemiecki & angielski

  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Przedział wynagrodzeń: 7100 PLN brutto + dodatkowe premie za znajomość języków obcych

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącymi zapytaniami od klientów niemieckojęzycznych (rozmowy telefoniczne, e-maile i kanały internetowe)

  • Doradzanie klientom w zakresie produktów turystycznych

  • Wsparcie klientów w zakresie rezerwacji biletów lotniczych

  • Polecanie produktów oraz pomaganie klientom w obsłudze oficjalnej strony internetowej

  • Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji klientów

  • Zapewnienie wsparcia posprzedażowego

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (co najmniej poziom B2)

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Rabaty na produkty firmy

  • Zniżki na bilety różnych linii lotniczych dla siebie i swojej rodziny

  • Platforma MyBenefit

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe bonusy

  • Dzielenie się kosztami dojazdów

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Imprezy integracyjne

  • Szkolenia i możliwości rozwoju

Data publikacji: 2024-05-09