Specjalista ds. obsługi klienta, TERESIN

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie i archiwizacja dokumentów sprzedażowych; faktur, duplikatów faktur, not korygujących, korekt.

  • Wydawanie przepustek wjazdu/poleceń wydania dla pojazdów wjeżdżających na teren zakładu.

  • Współpraca z działem sprzedaży, logistyki i magazynem.

  • Przyjmowanie zamówień oraz ich wprowadzanie do systemu.

  • Przygotowywanie zleceń transportowych.

  • Telefoniczna obsługa Klientów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego.

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość pakietu Office (znajomość systemu JDE i Accard+ będzie dodatkowym atutem).

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, sumienności, dokładności, dyspozycyjności.

  • Umiejętności pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na zastępstwo w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia w obsłudze klienta i sprzedaży.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.

  • Pracę w systemie zmianowym (I i II zmiana).

Data publikacji: 2024-04-21