Specjalista ds. obsługi Zarządu, WARSZAWA

Warszawski Szpital Południowy to jedna z najnowocześniejszych placówek medycznych w Polsce.
Oferujemy usługi medyczne w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz komercyjne.

Zadania:

  • Kompleksowe wsparcie pracy Zarządu;

  • Koordynowanie przepływu dokumentacji wewnętrznej, w tym zapewnienie przepływu informacji pomiędzy Zarządem a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie;

  • Koordynowanie korespondencji zewnętrznej dotyczącej spraw korporacyjnych Spółki;

  • Obsługa Zarządu - przygotowanie projektów uchwał, protokołowanie posiedzeń Zarządu;

  • Koordynowanie i kontrola stosowania zasad ładu korporacyjnego Miasta st. Warszawy, w tym nadzór nad terminami wynikającymi z tych zasad;

  • Prowadzenie repozytorium dokumentów korporacyjnych Spółki;

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu;

  • Realizację bieżących zadań zleconych przez Zarząd, w tym przygotowanie projektów pism;

  • Przyjmowanie gości oraz obsługa spotkań;

  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Udział w projektach realizowanych w Szpitalu;

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku;

  • Znajomość prawa spółek handlowych;

  • Reprezentowanie wysokiej kultury osobistej i biznesowej;

  • Umiejętność redagowania pism;

  • Umiejętność pracy na wielu systemach informatycznych;

  • Wysokie umiejętności organizacyjne;

  • Umiejętność szybkiego reagowania i propozycja rozwiązań;

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów;

  • Umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji, pracy w zespole;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Zorientowanie na cel przy jednoczesnym budowaniu dobrych relacji w zespole;

  • Dyskrecja;

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne zadania;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;

  • Możliwość zakupienia dobrowolnego ubezpieczenia na życie;

  • Możliwość korzystania z ZFŚS np. wczasy pod gruszą;

  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży;

  • Parking dla pracowników;

Data publikacji: 2024-04-21