Specjalista ds. Ochrony Środowiska, TOMASZÓW MAZOWIECKI

Aktualnie do naszego Oddziału w Tomaszowie Mazowieckim poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie ewidencji związanej z gospodarką odpadami (BDO)

  • Udział w przygotowaniu okresowych sprawozdań z zakresu ochrony środowiska i gospodarowania odpadami

  • Udział w przygotowaniu dokumentacji środowiskowej zgodnie z wymaganiami prawnymi

  • Udział w kontrolach (m.in. RDR) oraz audytach wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ochrony środowiska

  • Współpraca z poszczególnymi działami w firmie w zakresie realizacji zadań środowiskowych

  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe z zakresu ochrony środowiska lub pokrewne

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane w branży zagospodarowania odpadów)

  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, w szczególności gospodarki odpadami

  • Dobra organizacja czasu pracy, chęć rozwoju

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z długoterminową perspektywą

  • Możliwość rozwoju, awansu i szkoleń - inwestujemy w naszych Pracowników i wspieramy ich w rozwoju zawodowym!

  • Dbamy o zdrowie - dla zainteresowanych karta MultiSport oraz prywatna opieka medyczna w MEDICOVER

  • Przyjazną atmosferę w pracy: cenimy poczucie humoru i dobre nastawienie :)

  • Pełne wsparcie całego Zespołu

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Wczasy pod gruszą? - Też mogą być Twoje!

Data publikacji: 2024-05-02