Specjalista ds. Rachunkowości Majątek Trwały m/k, LUBLIN

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku telefonii komórkowej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Ewidencja zdarzeń gospodarczych w zakresie rozliczeń projektów inwestycyjnych, w tym rozliczanie nakładów poniesionych na rozwój infrastruktury finansowanych ze środków własnych, publicznych, funduszy strukturalnych UE oraz leasingu,

  • Ewidencja nakładów na środki trwałe w budowie (CapEx),

  • Przygotowywanie uzgodnień, analiz, symulacji i raportów,

  • Udział w projektach mających na celu automatyzację i optymalizację procesów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka) lub student V roku,

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym lub biurze rachunkowym,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (min. B1),

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy,  dokładność i terminowość w realizacji zadań,

  • Mile widziana znajomość systemu SAP lub/oraz Oracle.

Oferujemy:

  • Możliwość bardzo szerokiego rozwoju zawodowego w międzynarodowym centrum usług księgowych, ciągłego podnoszenia kwalifikacji,

  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i centralnych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pracę na systemach wykorzystywanych przez korporacje i duże firmy,

  • Możliwość korzystania z szerokiej palety atrakcyjnych cenowo benefitów pracowniczych obejmujących karty sportowe, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie itp.,

  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym - 2 dni w biurze/3 dni zdalnie.

www.imar.com.pl

IMAR Service Group

Agencja Pracy Tymczasowej
nr rejestru 114

Data publikacji: 2024-04-21