Specjalista ds. rekrutacji z j. niemieckim praca w centrum Wrocławia atrakcyjna podstawa plus prowizje, WROCŁAW

OBECNIE POSZUKUJEMY
KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Specjalista ds.
rekrutacji

koordynator zespołu
rekruterów

(rynek niemiecki
i polski)

Miejsce pracy: Wrocław, centrum

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
    w zależności od preferencji kandydata,

  • Stabilną pracę w średniej wielkości lokalnej
    firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość rozwoju i samorealizacji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus
    prowizje,

  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego,

  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem
    potrzeb kandydata,

  • Możliwość świadczenia pracy na odległość

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe (np.
    psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia),

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym
    stanowisku,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Elokwencja,

  • Zdolności organizacyjne, umiejętność zarządzania
    czasem pracy,

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów,

  • Dążenie do realizacji wyznaczonych celów

  • Kreatywność, samodzielność,

  • Gotowość do pracy także w godzinach wieczornych
    lub w weekendy (zamiennie dzień wolny w tygodniu),

  • Skrupulatność, dokładność, terminowość
    i silna motywacja,

  • Dyspozycyjność,

  • Płynna znajomość języka niemieckiego - warunek
    obligatoryjny,

  • Mile widziane prawo jazdy

Obowiązki:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • Kontakty z pracodawcami,

  • Przygotowywanie formularzy preselekcyjnych,

  • Poszukiwanie źródeł pozyskiwania kandydatów,

  • Tworzenie profili kandydatów,

  • Przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń
    rekrutacyjnych,

  • Prowadzenie bazy kandydatów,

  • Przeprowadzanie rozmów telefonicznych
    oraz osobistych spotkań w biurze oraz w terenie

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji
    z kandydatami,

  • Raportowanie do przełożonych,

  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww.
    stanowiska.

Data publikacji: 2024-05-02