Specjalista ds. rekrutacji, GDAŃSK

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Zakres obowiązków:

  • prowadzanie samodzielnych projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla z wykorzystaniem różnych narzędzi i technik rekrutacyjnych (w tym wykorzystywanie portali społecznościowych)

  • redagowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych na portalach internetowych

  • efektywne zarządzanie pipeline'em kandydatów

  • dbanie o candidate experience

  • obsługa wewnętrznego systemu rekrutacyjnego

  • przygotowywanie raportów, estymacji, zestawień dla przełożonych oraz klientów

  • współpraca z różnymi działami firmy (dział handlowy, dział księgowości, dział kadr i płac)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok

  • znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • nastawienie na realizację celów

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programów Excel

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy

  • pracę zdalną

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)

  • zgrany zespół specjalistów oraz miłą atmosferę pracy

  • dostęp do benefitów (platformy kafeteryjnej, dzięki której samodzielnie podejmujesz decyzję, co jest najlepszym benefitem dla Ciebie 😊 w tym min. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, kurs języka angielskiego, urlop na świętowanie urodzin i więcej)

Data publikacji: 2024-04-21