Specjalista ds. utrzymania obiektu, PIASECZNO

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

Dla naszego Klienta - globalnej firmy zajmującej się serwisem telefonów komórkowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Twoje codzienne zadania:

  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego obiektu

  • Nadzór na prawidłowym funkcjonowaniem i użytkowaniem urządzeń

  • Konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych/magazynowych

  • Analiza awarii, symptomów oraz proponowanie/podejmowanie działań usprawniających

Oczekujemy:

  • Uprawnienia Energetyczne SEP do 1kV (możliwa praca na wysokości > 3 m)

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność naprawy i montażu urządzeń elektrycznych/automatyki, pneumatycznych, mechanicznych i hydraulicznych

  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność, skrupulatność, terminowość

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, karta lunchpass)

Data publikacji: 2024-04-21