Specjalista ds. wsparcia projektów, OCHOTA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Charakterystyka oferty:

  • Stanowisko: Specjalista ds. wsparcia projektów
  • Miejsce pracy: Warszawa Ochota
  • Forma pracy: hybrydowo (2 dni pracy z biura)
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
  • Start: ASAP
  • Stawka: 4000-4500 PLN netto / mies.
  • Klient: firma z branży telekomunikacyjnej
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna z ITFS (ok. 20 min.) → 2 rozmowy z klientem → podjęcie decyzji

Zadania:
  • Realizacja prostych analiz/materiałów informacyjnych na potrzeby wspieranej jednostki/wydziału
  • Współpraca z PMI (Project Management Institute)
  • Praca przy projektach w kwestiach budżetowych: nadzorowanie wydatków, uzgadnianie sald, rozliczanie projektów

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programów pocztowych
  • Sprawna obsługa komputera
  • Sumienność, terminowość, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Status studenta zaocznego

Czego wymagamy?

rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Mile widziane:
  • Office
  • Excel
  • Programy pocztowe
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 5538-6230 PLN miesięcznie
  • Umowa zlecenie - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa częściowo
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
ITFS jest firmą consultingową z Trójmiasta, posiadającą także oddział w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim rekrutacją specjalistów IT i tworzeniem projektowych Software House dla naszych Klientów z Polski oraz Europy Zachodniej.

Data publikacji: 2024-05-07