Specjalista ds. zakupów, KRAPKOWICE

Grupa Kapitałowa Specjał - ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych zatrudni doświadczonego pracownika!

Twoje zadania:

  • zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi,

  • współpraca z producentami,

  • samodzielne negocjacje handlowe,

  • kontrola realizacji umów,

  • rozliczanie dokumentacji handlowej,

  • organizowanie promocji, gazetek,

  • sporządzanie raportów i analiz,

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kupca w branży FMCG,

  • znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów spożywczych, mile widziana kat. alkohole

  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych negocjacji handlowych,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • mile widziana znajomość systemu TEMA,

  • biegła obsługa MS Excel,

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość awansu i rozwoju w dużej strukturze,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, benefitów sportowych oraz opieki medycznej,

  • udział w licznych wycieczkach i imprezach firmowych,

Data publikacji: 2024-04-21