Specjalista ds. Zakupów, WROCŁAW

GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" lider dystrybucji artykułów spożywczych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni:

Specjalistę ds. Zakupów  (FMCG, kat. alkohol)

Zadania na stanowisku:

  • zakładanie, kontrola i rozliczanie promocji,

  • pomoc w procesach zakupowych,

  • współpraca z producentami,

  • sporządzanie zamówień do dostawców,

  • kontrola realizacji umów,

  • rozliczanie dokumentacji handlowej,

  • sporządzanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczanie w dziale handlowym w branży FMCG,

  • znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów spożywczych,

  • doświadczenie we współpracy z producentami,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w sklepach spożywczych.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przeszkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • wsparcie doświadczonej kadry,

  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach handlowych,

  • ubezpieczenie grupowe, benefity sportowe oraz prywatna opieka medyczna,

  • liczne wycieczki, imprezy i konkursy firmowe,

  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy.

Data publikacji: 2024-04-21