Specjalista ds. Zapewnienia Jakości, KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opracowanie / weryfikacja/ wdrażanie/ zatwierdzanie dokumentacji systemowych Farmaceutycznego Systemu Jakości Koordynacja i opiniowanie działań wyjaśniających przyczyn odchyleń, zdarzeń jakościowych Uczestnictwo w Kontroli Zmian Nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych Udział w procesie kwalifikacji dostawców Przygotowanie niezbędnych harmonogramów/raportów Ciągłe doskonalenie procesów/systemów Zarządzanie ryzykiem Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) Udział w audytach WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, farmaceutyczne lub pokrewne Dobra znajomość pakietu MS Office Doświadczenie w pracy związanej zapewnieniem jakości oraz audytem Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne Terminowość i skrupulatność Rozwinięte umiejętności organizacyjne Umiejętność współpracy w zespole OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę Praca pełna ekscytujących wyzwań, dająca szansę uczestniczenia w dynamicznym rozwoju międzynarodowej firmy farmaceutycznej Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach Możliwość rozwoju zawodowego Prywatna opieka medyczna Ubezpieczenie na życie Dofinansowanie do wypoczynku System kafeteryjny Karta Multisport Dopłata do Świąt Wielkanocnych i Bożego Narodzenia Spotkania integracyjne Kasa zapomogowo-pożyczkowa Przyjazna atmosfera i zaangażowany zespół współpracowników
Data publikacji: 2024-05-22