Specjalista ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania, WŁOSZCZOWA

Kluczowe zadania:

  • Zarządzanie/aktualizacja dokumentacji systemowej;

  • Sprawozdawczość w zakresie ochrony środowiska;

  • Współpraca z Instytucjami/Urzędami takimi jak: WIOŚ, Urząd Marszałkowski, Urząd Wojewódzki, Starostwo Powiatowe, Wody Polskie, SANEPID;

  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby uzyskania decyzji środowiskowych;

  • Monitorowanie uregulowań prawnych związanych z ochroną środowiska;

  • Nadzorowanie gospodarki odpadami;

  • Obsługa systemu bazy danych BDO;

  • Uczestnictwo w audytach wewnętrznych;

  • Nadzór nad wdrażaniem działań korekcyjnych, korygujących.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki techniczne (Ochrona Środowiska, Zarządzanie Jakością);

  • Wiedza z zakresu ochrony środowiska, systemu jakości, środowiska;

  • Znajomość norm serii ISO 9000, 14000, 45000;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej;

  • Dążenie do ciągłego rozwoju.

Co oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;

  • Szkolenia poszerzające i umożliwiające budowanie i rozwijanie swoich kompetencji;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Wdrożenie do pracy na nowym stanowisku oraz wsparcie przełożonego;

  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania w dynamicznym zespole;

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Data publikacji: 2024-04-21