Specjalista IT ds. SAP HR ABAP, WARSZAWA

ANIMEX FOODS to największy producent i eksporter mięsa oraz przetworów mięsnych w Polsce, a także największy pracodawca w przemyśle mięsnym i spożywczym w Polsce. To my jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki czy Morliny.

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja zmian lub nowych rozwiązań w programach w SAP HR (ABAP),

  • Wsparcie projektów w obszarze SAP HCM,

  • Współpraca z pionami merytorycznymi w zakresie analizy potrzeb, wymagań, procesów HR, testów nowych rozwiązań oraz bieżącej eksploatacji aplikacji,

  • Analiza potrzeb, procesów i wymagań działów HR w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania - przygotowywanie/projektowanie nowych funkcjonalności na potrzeby Działu HR,

  • Podążanie za najnowszymi trendami i zmianami w dziedzinie rozwoju SAP,

  • Współpraca z innymi działami w ramach IT w celu zapewnienia spójności rozwiązań/funkcjonalności wykorzystywanych w procesach HR.

Nasze oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w projektowaniu, wdrażaniu systemów SAP, programowaniu rozwiązań pod potrzeby HR,

  • znajomość co najmniej jednego z modułów PY, TM, PA, OM,

  • znajomość procesów biznesowych HR,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność szybkiej nauki oraz dzielenia się wiedzą,

  • elastyczne podejście do rozwiązywania problemów,

  • dobra znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel).

Mile widziane

  • Znajomość SAP FIORI, ESS, Success Factor

  • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji pełnej ciekawych projektów w obszarze IT,

  • Dużą samodzielność w kreowaniu rozwiązań IT w swoim obszarze

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Pakiet dodatków pozapłacowych

Data publikacji: 2024-05-02