Spedytor w transporcie drogowym, GDYNIA

Firma rekrutacyjna JAGA RecruitmentSp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363).

Aktualnie dla naszego klienta, który specjalizuje się w operacjach przeładunkowo-składowych oraz dowozach i odwozach do i z portów morskich, poszukujemy kandydata na stanowisko: Spedytora w transporcie drogowym.

Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

  • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych;

  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi;

  • Współpraca z pozyskanymi klientami w zakresie organizowania transportu;

  • Współpraca z podwykonawcami - firmami transportowymi;

  • Monitorowanie zleceń transportowych;

  • Rozwiązywanie bieżących problemów;

  • Prowadzenie dokumentacji;

Nasze wymagania:

  • Posiadanie doświadczenia w branży spedycyjnej;

  • Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym - angielski lub/i niemiecki;

  • Znajomość giełd transportowych;

  • Rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki;

Co możemy zaoferować?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Kwartalny system premiowy;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00;

  • Dofinansowanie do karty Multisport;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;

Data publikacji: 2024-04-21