sprzątanie obiektu sportowego, KRAKÓW

HR For Business spółka będąca częścią Grupy Kapitałowej IMPEL, lidera usług porządkowo-czystościowych poszukuje osób w charakterze PRACOWNIK USŁUG SPRZĄTAJĄCYCH- obiekt sportowy

Lokalizacja: Kraków, ul. Reymonta

Dni i godziny pracy:  od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00-21:00.

Obowiązki:

  • sprzątanie łazienek, opróżnianie koszy, mycie luster, dokładanie ręczników, papierów, 3x w tygodniu wyznaczone części biurowe,  "przed i po" imprezach mycie maszyną myjącą korytarzy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę po okresie próbnym

  • pełne przeszkolenie

  • wynagrodzenie zawsze na czas

  • odzież roboczą

  • miłą i życzliwą atmosferę w pracy oraz codzienne wsparcie przełożonego

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy

  • sumienność i dokładność

  • kultura osobista

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

  • telefonicznego pod nr: 727 003 242

  • sms: praca Reymonta