Sprzedawca w Cukierni II 6500 zł brutto + premie, WARSZAWA

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta z branży spożywczej, którego znakiem rozpoznawczym są wysokiej jakości wypieki cukiernicze, poszukujemy Sprzedawcy w Cukierni. Miejsce pracy to Warszawa, Śródmieście.

ZADANIA:

  • aktywne promowanie i sprzedaż naszych wyrobów

  • obsługa kasy fiskalnej i inwentaryzacja

  • utrzymywanie czystości w miejscu pracy

OCZEKUJEMY:

  • pozytywnego i komunikatywnego podejścia

  • zaangażowania w codzienne obowiązki oraz elastyczności w godzinach pracy

  • posiadania aktualnej książeczki sanepidu

  • dostępność do pracy II zmianowej od poniedziałku do niedzieli

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na czas nieokreślony

  • konkurencyjne wynagrodzenie 6500 zł brutto/miesięcznie i premie

  • dynamiczne środowisko pracy

  • profesjonalne szkolenia i możliwości rozwoju

Data publikacji: 2024-04-21