Sprzedawca w piekarni Warszawa 6500 brutto i premia, WARSZAWA

Dla naszego Klienta z branży cukierniczej, który otwiera sieć swoich piekarni/cukierni w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • sprzedaż produktów cukierni

  • doradzanie / informowanie klientów w zakresie sprzedawanych produktów

  • udział w inwentaryzacjach

  • dbanie o porządek oraz ekspozycję piekarni

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej

  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej od poniedziałku do niedzieli

  • pozytywne nastawienie i miła aparycja

  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • atrakcyjne wynagrodzenie i premię miesięczną

  • możliwość pracy młodym i zgranym zespole

  • pracę w centrum Warszawy

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21