SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM, SOPOT

Klinika okulistyczna znajdująca się w Sopocie, oferuje pracę na stanowisko:

SPRZEDAWCA W SALONIE OPTYCZNYM

Zakres obowiązków:

  • wymagane doświadczenie na danym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

  • dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy

  • dbanie o ekspozycję produktów i dokonywanie zmian w wystroju witryn

Oferujemy:

  • dowolny rodzaj umowy

  • wymiar czasu pracy: etat lub 3/4 etatu (elastyczny czas pracy)

  • wynagrodzenie: 5000-9000 zł brutto (zależnie od kwalifikacji, doświadczenia i predyspozycji)

Dodatkowe benefity, premie, dodatki:

  • prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie

  • finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne

  • pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania

W przypadku zainteresowania, zapraszam do kontaktu:
📞 696 059 440
[email protected]

Data publikacji: 2024-05-09