Sprzedawca w sklepie praca od zaraz, ŚWIĄTNIKI GÓRNE

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Nasz klient-ogólnopolska sieć marketów spożywczych poszukuje chętnych osób do pracy w charakterze Kasjera/Sprzedawcy.

Doświadczenie nie jest wymagane.

Lokalizacja: Konary

Telefon do rekrutera: 781 300 390

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa kasowa ;

  • Wykładanie towaru;

  • Zmiana cenówek;

  • Prace porządkowe;

WYMAGANIA:

  • Książeczka sanepidowska;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6:30- 14;00 ; 14:00-21:30)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę tymczasową na pełen etat;

  • Wynagrodzenie: podstawa+ premia absencyjna za obecność w pracy;

  • Premie uznaniowe - comiesięczne;

Data publikacji: 2024-04-21