Staż w dziale prawnym, WARSZAWA

Jako Inter Cars jesteśmy liderem na rynku Europy Środkowo-Wschodniej, dostarczając części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu

Zapraszamy również do aplikowania na staż w dziale prawnym naszej firmy. Szukamy osoby sumiennej i chętnej do nauki, gotowej wesprzeć nasz zespół w codziennych zadaniach. Jeśli masz dobre umiejętności komunikacyjne i zależy Ci na dalszym rozwoju w obszarze prawa - czekamy na Twoją aplikację!

Zadania, które na Ciebie czekają:

Do Twoich obowiązków będzie należało wsparcie w obszarze obsługi prawnej oraz Compliance, w szczególności:

  • analiza przepisów prawa;

  • przygotowywanie i analiza dokumentacji;

  • redagowanie pism, umów i porozumień;

  • przygotowywanie researchów prawnych;

  • wsparcie w przygotowywaniu lub weryfikowaniu wewnętrznych regulaminów, procedur, instrukcji i wytycznych;

  • przygotowywanie i weryfikowanie umów, aneksów, porozumień, pism;

  • przygotowywanie pełnomocnictw;

  • wsparcie przy prowadzeniu rejestrów;

Jesteś idealnym kandydatem/kandydatką, jeśli:

  • jesteś na IV - V roku studiów (prawo);

  • znasz bardzo dobrze język angielski (min. poziom B2 w mowie i piśmie);

  • jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole;

  • jesteś terminowy/a oraz dokładny/a w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • masz znajomość obsługi pakietu MS Office;

W ramach stażu oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz zapoznania się ze specyfiką pracy prawnika in-house w spółce publicznej - w obszarze obsługi prawnej oraz Compliance;

  • pracę w zespole zmotywowanych do działania osób, które chętnie dzielą się wiedzą;

  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy w przyjaznej kulturze organizacyjnej firmy;

  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop i telefon;

  • hybrydowy tryb stażu - Warszawskie biuro Inter Cars w budynku Galerii Młociny;

  • stawkę 28,10 zł brutto - umowa zlecenie;

Administratorem danych osobowych jest Inter Cars S.A., ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa, tel. 801 80 20 20, sekretariat()intercars.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem iod()intercars.eu

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Data publikacji: 2024-05-02