Stażysta/Stażystka w dziale księgowym, POZNAŃ

Jako MAN Shared Services Center Sp. z o. o. świadczymy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji.
MAN Shared Services Center Sp. z o.o. jako jeden z dwóch najstarszych SSC w Poznaniu jest jednym ze współzałożycieli regionalnego oddziału stowarzyszenia ABSL.

Zakres obowiązków:

  • Walidacja i opracowywanie zeskanowanych dokumentów

  • Przygotowywanie dokumentów do skanowania

  • Archiwizacja zeskanowanych dokumentów

  • Odpowiadanie na zapytania dotyczące opracowanych faktur

Wymagania:

  • Ukończone technikum z zakresu ekonomii lub rachunkowości bądź w trakcie studiów z zakresu finansów, ekonomii lub rachunkowości

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Umiejętność sprawnej komunikacji i współpracy z pozostałymi osobami z Teamu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Dostępność do pracy min. 30 h/tygodniowo

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Umowa o świadczenie usług (umowa zlecenie)

  • Dedykowany opiekun wdrożenia i kompleksowy onboarding

  • Elastyczne podejście do godziny rozpoczęcia pracy i nieformalny dress code

  • Możliwość wykonywania części obowiązków zdalnie

Data publikacji: 2024-04-30