Stażysta lider linii produkcyjnej, OPOLE

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa. Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Główne zadania po zakończonym stażu:

  • Zarządzanie linią produkcyjną od kilku do kilkunastu osób, delegowanie zadań, szkolenie, wdrażanie

  • Koordynowanie działań podległego zespołu

  • Optymalizacja i doskonalenie procesów produkcyjnych

  • Egzekwowanie i raportowanie realizacji planu produkcji

  • Egzekwowanie i raportowanie wydajności pracy

  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń zgodnie ze zmieniającymi się parametrami procesu produkcyjnego

  • Ustawianie, przezbrajanie maszyn i linii produkcyjnych

  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy

  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz raportowanie wyników produkcji

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana praktyka w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Umiejętność organizowania pracy zespołu i egzekwowania zadań

  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność (praca w systemie 2 zmianowym)

  • Mile widziane wykształcenie w obszarze zarządzania produkcją, technologii żywności

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • Docelowo zatrudnienie na stanowisku brygadzisty

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Kształtowanie ścieżki rozwoju zawodowego

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, bony na święta)

  • Dofinansowanie do pakietu MULTISPORT i prywatnej opieki medycznej LUXMED

  • Bezprocentowe pożyczki PKZP

Data publikacji: 2024-04-21