Stażysta w Laboratorium Ortodontycznym, WARSZAWA

Laboratorium ortodontyczne Torey Dent  to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości aparatów ortodontycznych.

Profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta oraz dbałość o detale to cechy wyróżniające laboratorium Torey Dent na rynku.

Opis stanowiska:

Jako stażysta w naszym laboratorium ortodontycznym będziesz uczestniczył/-a w procesach produkcyjnych związanych z wyrobami ortodontycznymi. Będziesz pracować pod nadzorem doświadczonego zespołu, ucząc się technik i procedur stosowanych w tej dziedzinie. Twoje zadania będą obejmować przygotowanie modeli, szlifowanie aparatów, oraz asystowanie w procesie produkcji różnorodnych produktów ortodontycznych.

Wymagania:

  • Studenci lub absolwenci kierunków związanych z techniką dentystyczną.

  • Zainteresowanie ortodoncją oraz chęć nauki nowych umiejętności

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

  • Dokładność oraz precyzja w wykonywanych zadaniach.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobicie praktycznego doświadczenia w renomowanym laboratorium ortodontycznym.

  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie zdobywanie wiedzy jest priorytetem.

  • Szansę na rozwój osobisty oraz kariery zawodowej w obszarze ortodoncji.

  • Elastyczne godziny pracy, dostosowane do harmonogramu uczących się.

Data publikacji: 2024-04-21