Starszy Inspektor ds. Laboratorium, MAŁASZEWICZE

Strategiczna Spółka Skarbu Państwa odpowiedzialna za bezpieczeństwo energetyczne Polski

GŁÓWNE ZADANIA:

  • pobieranie próbek produktów naftowych i biokomponentów, przygotowywanie próbek do badań oraz zabezpieczanie próbek celem archiwizacji przez wymagany okres,

  • wykonywanie badań laboratoryjnych produktów naftowych oraz biokomponentów,

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji w zakresie przeprowadzanych badań laboratoryjnych i pobierania próbek, szczególnie w ramach funkcjonalności aplikacji OLAB,

  • obliczanie wyników badań oraz potwierdzanie ważności wykonywanych pomiarów,

  • bieżącą analiza i ocena uzyskanych wyników badań w odniesieniu do obowiązujących norm,

  • weryfikacja sprawności urządzeń laboratoryjnych w zakresie niezbędnym do wykonywania badań laboratoryjnych i pobierania próbek.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe: chemiczne lub pokrewne,

  • doświadczenie zawodowe min. 1 rok, w przypadku wykształcenia wyższego i min. 3 lata posiadając wykształcenie średnie,

  • wiedza z zakresu właściwości fizykochemicznych paliw, biopaliw i biokomponentów,

  • mile widziana umiejętność obsługi wyposażenia laboratoryjnego,

  • doświadczenie w pobieraniu próbek będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • równoważny system czasu pracy,

  • bogaty pakiet socjalny,

  • szkolenia,

  • dodatkowy dzień wolny na profilaktykę,

  • kartę multisport,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • integrację,

  • ubezpieczenie na życie,

  • pracowniczy program emerytalny,

  • konkursy pracownicze.

Data publikacji: 2024-04-21