STOLARZ MEBLOWY z j. niemieckim, BAWARIA

Obecnie poszukujemy dla naszych zaufanych partnerów w Niemczech kandydatów do pracy na stanowisku:

STOLARZ MEBLOWY

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria różne
miasta np. Monachium, Norymberga, Ratyzbona, Augsburg, Würzburg, Ingolstadt

 Oferujemy:

  • Niemiecką
    umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą

  • Praca
    na pełny etat + ew. nadgodziny

  • Atrakcyjne
    wynagrodzenie – uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata

  • Zakwaterowanie
    zorganizowane przez pracodawcę w pokojach jednoosobowych z WiFi
    (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)

  • Opłacane
    składki ubezpieczeniowe i emerytalne

  • Płatny
    urlop

  • Wszystkie
    świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

  • Wsparcie
    na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach
    organizacyjnych

  • Okres
    zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych
    ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej
    emerytury)

  • Umożliwiamy
    ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną
    opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość
    ubezpieczenia innych członków rodziny.

  • Kandydaci
    podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi
    tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb
    tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy
    powołać się wówczas na to ogłoszenie

  • Nie
    pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy

Obowiązki:

  • Prace w warsztacie
    stolarskim, budowa mebli

  • Obsługa
    maszyn produkcyjnych

  • Prace
    montażowe przy składaniu mebli, umeblowania sklepowego oraz stanowisk
    targowych

  • Umiejętność
    obsługiwania maszyn i elektronarzędzi stolarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz
    lub techniczne pokrewne

  • Mile widziany tytuł mistrza lub czeladnika

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    min. 2 lata

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie
    komunikatywnym
     umożliwiającym
    konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy
    telefonicznej

  • Znajomość rysunków technicznych

  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany)

Data publikacji: 2024-05-02