Stolarz Montażysta mebli na wymiar, WARSZAWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Montaż mebli na wymiar według projektu i wskazań klienta; Czytanie i interpretacja rysunków technicznych oraz planów montażowych; Przygotowanie i organizacja niezbędnych narzędzi i materiałów do montażu; Montaż konstrukcji mebli, takich jak szafki, regały, biurka, stoły, łóżka itp.; Osadzanie blach, uchwytów, prowadnic oraz innych elementów montażowych; Sprawdzanie i regulowanie jakości montowanych elementów; Utrzymywanie porządku i czystości na miejscu pracy; Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i standardów jakościowych; WYMAGANIA: Doświadczenia w pracy na stanowisku stolarza-montażysty mebli na wymiar; Znajomości materiałów i narzędzi potrzebnych do montażu mebli na wymiar; Umiejętności czytania i analizy rysunków technicznych; Doskonałej precyzji i skrupulatności w wykonywaniu zadanych zadań; Zdolności manualne i umiejętność obsługi narzędzi stolarskich; Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem; Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole; Sumienność i odpowiedzialność za jakość wykonanej pracy; Dbanie o szczegóły i estetykę w wykonywanych montażach mebli; Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji; Dyspozycyjność i elastyczność w zakresie godzin pracy, w tym czasem pracy poza standardowymi godzinami; Odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy; Punktualność i niezawodność w wykonywaniu powierzonych obowiązków; OFERUJEMY: Stałą pracę i stabilne zatrudnienie.
Data publikacji: 2024-05-01