Szef Ochrony obiekt przemysłowy okolice Wrocławia, WROCŁAW

Jesteśmy jedną z największych firm w branży bezpieczeństwa, ochrony i usług utrzymania czystości w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Od ponad 30 lat dbamy o bezpieczeństwo wielu firm i gospodarstw domowych.

Zatrudnimy Szefa Ochrony do obiektu przemysłowego zlokalizowanego w okolicach Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem

  • układanie grafików

  • raportowanie i prowadzenie dokumentacji

Wymagania:

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

  • doświadczenie zawodowe w ochronie

  • niekaralność

  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w godzinach 7:00 - 15:00

  • bezpłatne prywatne ubezpieczenie LUX MED

  • możliwość skorzystania z karty MultiSport

  • karta lunchowa

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

- wysyłając swoje CV

- dzwoniąc na numer 885 877 556

-wysyłając SMS o treści "szef ochrony"

Data publikacji: 2024-04-21