Szef szefowa kuchni w restauracji, JELEŚNIA

Dla naszego Klienta  - restauracji zlokalizowanej w malowniczej okolicy, poszukujemy doświadczonego Szefa/Szefowej Kuchni, który/a będzie odpowiedzialny/a za organizację procesu produkcji oraz nadzór nad jakością, wyglądem i smakiem  potraw. Jeśli masz pasję do gotowania, umiejętność zarządzania zespołem oraz chcesz być częścią kreatywnego środowiska gastronomicznego, ta praca jest dla Ciebie!

ZADANIA:

  • Planowanie dziennej produkcji i działań kuchni.

  • Organizowanie zakupów i gospodarowanie surowcami.

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z dostawcami, kontrola cen, pozyskiwanie produktów od lokalnych producentów.

  • Zarządzanie kuchnią, kontrola jakości, delegowanie zadań, tworzenie procedur pracy.

  • Wykonywanie prac kucharskich, tworzenie receptur potraw.

  • Aktualizowanie menu, tworzenie sezonowego menu, planowanie posiłków na różne okazje.

  • Zarządzanie personelem kuchennym, rozwój umiejętności personelu, utrzymywanie wysokich standardów.

  • Współpraca z administracją firmy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Szefa/Szefowej Kuchni lub podobnym.

  • Umiejętność zarządzania zespołem i delegowania obowiązków.

  • Pasja do gotowania i dbałość o jakość potraw.

  • Samodzielność, zaangażowanie i skuteczność w realizacji celów.

  • Znajomość specyfiki rynku gastronomicznego.

  • Wykształcenie gastronomiczne mile widziane.

  • Certyfikaty z zakresu HACCP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia od obrotu restauracji.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i kreatywnego wyrażania siebie w kuchni.

  • Zniżki dla pracowników.

Jak Aplikować: Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do zespołu, prześlij swoje CV!

Klauzula RODO: W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Data publikacji: 2024-04-25