Szlifierz umowa o pracę, ŚRODA WIELKOPOLSKA

HR LEGAL Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i selekcji pracowników na rzecz firm z Polski oraz UE, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 24557.

W związku z realizacją projektu dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Szlifierz

Zakres obowiązków: ogólne prace produkcyjno-ślusarskie, wykańczanie elementów spawanych. dbanie o porządek na stanowisku pakowanie elementów gotowych do wysyłki współpraca z innymi działami

Wymagania: gotowość do pracy, sumienność, odpowiedzialność, punktualność

Stawka: 5200 - 7600 brutto

Godziny pracy: pn - pt, 6 - 14, 14 - 22

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska (30 km od Poznania)

Możliwość rozwoju w kierunku stanowiska spawacz!

Bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę!

Pracodawca zapewnia:

możliwość pracy w nadgodzinach,

ZFŚS - wakacje pod gruszą,

premię świąteczną,

roczną premię pieniężną,

pakiet medyczny,

kartę Multisport,

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Data publikacji: 2024-04-25