Team Leader technik wtrysku, ZABRZE

Prowadzimy rekrutację dla firmy produkcyjnej z branży samochodowej.

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem produkcyjnym

  • Organizacja pracy na linii, kontrola produktywności zespołu

  • Obsługa i monitorowanie maszyn wtryskowych

  • Nadzór nad efektywnością procesu produkcji oraz podejmowanie działań korygujących

  • Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Doświadczenie związane z obsługą techniczną maszyn wtryskowych

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zdolności organizacyjne

  • Motywacja oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Bezpłatny parking

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21