Technik Elektronik w dziale produkcji, WARSZAWA

Agencja Pracy Benett People obecnie dla Klienta z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Uruchamianie przyrządów oraz modułów elektronicznych

  • Diagnoza usterek modułów elektronicznych

  • Wykonywanie elektrotechnicznych prac montażowych

Wymagania:

  • Umiejętność napraw elektronicznych układów analogowych i cyfrowych

  • Umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Obowiązkowości, dokładności, samodzielności

  • Mile widziana praktyka przy uruchamianiu układów elektronicznych lub w serwisie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie elektroniki

  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Młody zespół

  • Nowoczesny budynek z w pełni wyposażoną kuchnią oraz własnym parkingiem

  • Lekcje angielskiego,

  • Wsparcie coacha i warsztaty rozwoju osobistego

Data publikacji: 2024-04-21