Technik elektronik, WARSZAWA

Początek historii firmy Omtech datuje się na rok 2002, gdy w Warszawie została powołana spółka. Firma przez lata była obecna na rynku szeroko rozumianych zabezpieczeń elektronicznych między innymi poprzez autorski system monitorowania flot "Viewpoint", wykorzystujący technologie GPS i GPRS.

W roku 2012 firma została częścią grupy kapitałowej NSS, w ramach której kontynuuje swoją działalność. Firma Omtech posiada Dział Oprogramowania, Dział Badań i Rozwoju oraz Dział Konstrukcyjny. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko technik elektronik do branży automotive.

Zadania:

  • Montaż i/lub wstępne uruchamianie urządzeń elektronicznych - prototypów,

  • Drobne przeróbki urządzeń zgodnie z bieżącymi wymaganiami,

  • Wsparcia serwisu,

Wymagania konieczne:

  • Wiedza i umiejętności z zakresu lutowania elementów SMD (układy LQFP, QFN itp.

  • Obsługa urządzeń takich jak: - lutownica/hot air/mikroskop

  • Umiejętność rozpoznawania podzespołów i czytania ich wartości,

  • Umiejętność czytania schematów montażowych,

  • Umiejętność pomiaru podstawowych wielkości elektrycznych za pomocą multimetru,

  • Po okresie wdrożeniowym- samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

    Mile widziane:

  • Umiejętność czytania i analizy schematów elektronicznych,

  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki,

  • Umiejętność posługiwania się oscyloskopem

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Duże możliwości rozwoju, szczególnie dla osób na początkowym etapie kariery,

  • Zdobycie wiedzy z zakresu urządzeń GPS, testerów produkcyjnych oraz stacjonarnych nadajników alarmowych.

Data publikacji: 2024-04-21