Technik laboratoryjny usługi weterynaryjne, WROCŁAW

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie materiału do badań na podstawie instrukcji stanowiskowych,

  • samodzielne wykonywanie badań pod nadzorem diagnosty,

  • przyjmowanie zamówień (odczynniki i materiały zużywalne)

  • zarządzanie magazynem (materiały zużywalne),

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie, policealne o profilu, medycznym, weterynaryjnym lub pokrewnym

  • mile widziany studenci o kierunkach, biologicznym, weterynaryjnym, medycznym, przyrodniczym lub pokrewnym,

  • dokładność i sumienność w realizacji zadań,

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, (tryb nocny) oraz w wybrane soboty,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,

  • zdobycie praktycznej wiedzy oraz możliwość rozwoju,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (sportowy/medyczny)

Data publikacji: 2024-04-21