Technik liniowy &#124 Operator maszyn &#124 Darmowy transport &#124 Premia, WROCŁAW

Dla naszego klienta, który jest jednym z największych producentów żywności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik liniowy / Operator maszyn

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska

Bezpłatny transport pracowniczy m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Smolec, Strzelin, Sobótka, Dzierżoniów, Strzegom, Łagiewniki, Ząbkowice Śląskie, Strzegom

Zadania:

  • Dbanie o utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w danym obszarze produkcyjnym

  • Usuwanie awarii maszyn i ich analiza

  • Wykonywanie przeglądów technicznych i regeneracji komponentów

  • Współpraca z działem Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub pokrewne (mechanika, mechatronika, inżynieria)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (4 - brygadowy)

  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn i urządzeń w linii produkcyjnej (Operator maszyn/Ustawiacz Maszyn/ Przezbrajacz Maszyn)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienia w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • Bezpłatny transport pracowniczy m.in.: Wrocław, Wałbrzych, Świdnica, Smolec, Strzelin, Sobótka, Dzierżoniów, Strzegom, Łagiewniki, Ząbkowice Śląskie, Strzegom

  • Wynagrodzenie 6200 PLN brutto + PREMIA 700 PLN brutto

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do Karty Multisport

  • Prywatna opieka medyczna w LuxMed

  • Ubezpieczenie na życie

  • Pracowniczy program emerytalny

  • Dofinansowanie do obiadów w zakładowej stołówce

  • Dodatkowy dzień opieki na dziecko, wyprawka dla noworodka

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Data publikacji: 2024-04-21