Technik utrzymania ruchu/Mechanik, PODDĘBICE

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Dla naszego klienta, znanej firmy produkcyjnej z okolic Łodzi, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem: Technik utrzymania ruchu/Mechanik.

Zadania:

  • Przegląd maszyn oraz prowadzenie dokumentacji procesowej i maszynowej;

  • Utrzymanie i monitorowanie pracy obsługiwanych maszyn;

  • Kontrola parametrów procesu, analiza i raportowanie;

  • Dbanie o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechaniczne, elektryczne);

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy techniczne);

  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym;

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, m.in: karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków oraz nauki j. angielskiego etc;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;

  • Bezpłatny transport pracowniczy na wyznaczonych trasach.

Data publikacji: 2024-04-21