Technolog produkcji kosmetyków, OTWOCK

Agencja Pracy Benett People, dla swojego Klienta z branży kosmetycznej poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • przeprowadzanie wdrożeń nowych produktów

  • nadzór nad procesem technologicznym

  • opracowywanie receptur kosmetycznych i optymalizacja istniejących

  • wykonywanie kalkulacji kosztów nowych produktów

  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej, w tym dla klientów segmentu private label

  • współpracować z działami produkcji, marketingu oraz sprzedaży

  • zarządzać bazą surowców.

Wymagania:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej

  • doświadczenia w prowadzeniu analiz laboratoryjnych

  • wykształcenia wyższego kierunkowego chemicznego - miele widziane z zakresu chemii kosmetycznej

  • entuzjazmu, chęci budowy marki oraz proaktywnego podejścia

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z Klientem

  • pracę jednozmianową z elastycznymi godzinami pracy

  • zniżki na firmowe produkty

  • prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • przyjazną oraz kameralną atmosferę pracy

  • realny wpływ na działania firmy i dalszą ścieżkę rozwoju

Data publikacji: 2024-04-21