Telefoniczny Doradca Klienta infolinia wychodząca w CCIG Group Sp. z o.o., GDYNIA

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce.

Twoje zadania:

  • kontakt z naszymi stałymi Klientami,

  • prezentowanie aktualnych ofert,

  • doradzanie, negocjowanie i dobór najlepszego rozwiązania dla Klienta,

  • realizacja celów sprzedażowych.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność min. 25h w tygodniu (bez górnej granicy godzinowej),

  • biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie,

  • odpowiedzialne podejście do pracy i powierzonych obowiązków,

  • uśmiech i pozytywne nastawienie :)

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 27,70 zł brutto + prowizje za sprzedaż,

  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy przygotowujący do pracy,

  • elastyczny grafik, dzięki któremu połączysz naukę, obowiązki ze zdobywaniem doświadczenia,

  • otwartą ścieżkę rozwoju i awansu w strukturze firmy,

  • opiekę ze strony profesjonalnych szkoleniowców oraz managerów.

Wyślij Nam swoje CV i oczekuj na telefon z działu HR ;)

Data publikacji: 2024-04-25