Test Engineer with C#, BRYNÓW KATOWICE

Czym będziesz się zajmować?

Dołącz do zespołu, wspierającego rozwój oprogramowania dla branży retail, które pozwala unowocześniać i digitalizować rozwiązania zarówno dla kas fiskalnych, bankomatów, jak i systemów samoobsługowych w sklepach. Twój udział w projekcie może przyczynić się do stworzenia innowacyjnych narzędzi wspierających efektywność i konkurencyjność firm w sektorze handlu detalicznego.

Zadania:
  • projektowanie, tworzenie i utrzymywanie skryptów automatycznych testów przy użyciu narzędzi takich jak C# i Ranorex,
  • opracowywanie efektywnych strategii automatyzacji testów, uwzględniając różnorodne scenariusze testowe,
  • wykonywanie testów automatycznych w celu zapewnienia funkcjonalności i stabilności systemu,
  • tworzenie i wykonywanie testów dla interfejsów API (REST oraz SOAP) oraz interfejsów użytkownika (UI) aplikacji,
  • dokładna analiza dokumentacji technicznej oraz wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu,
  • weryfikacja zgodności implementacji z ustalonymi specyfikacjami i oczekiwaniami klienta,
  • systematyczne raportowanie znalezionych problemów, błędów i defektów w narzędziach do zarządzania błędami, takich jak Jira,
  • współpraca z zespołem deweloperskim w celu analizy i rozwiązania zgłoszonych problemów.

Kogo poszukujemy?

  • min. 2 lata praktycznego doświadczenia w automatyzacji testów z użyciem C#, preferowana znajomość Ranorex,
  • umiejętność testowania interfejsów API (REST oraz SOAP),
  • zrozumienie cyklu życia oprogramowania oraz procesu testowania oprogramowania,
  • doświadczenie w raportowaniu błędów i defektów, preferowana znajomość narzędzi do zarządzania błędami, takich jak Jira,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętność efektywnej współpracy z innymi członkami zespołu oraz zdolność komunikacji technicznej i biznesowej,
  • kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań i doskonałe umiejętności analityczne,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu testowania oprogramowania i zapewnienia jakości, takich jak strategie testowe, projektowanie przypadków testowych i analiza ryzyka,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji testów, takimi jak Selenium, Appium lub inne.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • C#
Mile widziane:
  • API testing
  • Appium
  • Selenium
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 100-130 PLN miesięcznie
  • B2B - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Brak
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne, Wyjazdy na konferencje

Kim jesteśmy?
Jesteśmy zespołem ekspertów dysponujących doświadczeniem oraz know-how, dzięki którym zapewniamy kompleksową obsługę projektów IT. Jako Twój partner technologiczny będziemy wsparciem podczas realizacji pomysłów biznesowych, w których zaplecze programistyczne jest kluczowe. Wspólnie wzniesiemy Twój biznes na nowy poziom.
Data publikacji: 2024-04-21