Tester manualny dział rozwoju oprogramowania Remote, CHŁODNA WARSZAWA

Czym będziesz się zajmować?

Być może Ty bądź ktoś z Twoich znajomych... chciałby dołączyć do projektu, do jednej z największych firm produkcyjnych w Polsce, jako tester manualny.

Projekty zarówno wewnętrzne jak i zewnętrze dla dedykowanych firm współpracujących.

Testy integracyjne dla aplikacji:

  1. Przeznaczonej do obsługi transportu
  2. Rozpatrywania reklamacji
  3. Systemów zwrotów
Obowiązki:

Testy manualne na podstawie przygotowanych samodzielnie scenariuszy testowych w zespole SCRUM. Prowadzenie testów manualnych eksploracyjnych end-to-end.

Kogo poszukujemy?

Wymagania:
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych do testów manualnych (integracyjne/systemowe) na podstawie analizy wymagań
  • Znajomość podejścia zwinnego do wytwarzania oprogramowania w szczególności SCRUM
  • Mile widziane: ISTQB i znajomość branży produkcyjnej

Technologie: JIRA, Confluence, również narzędzia wew.

Czego wymagamy?

2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Znajomości:
  • Office
  • Testing
  • SQL
  • Jira
  • Confluence
Języki:
  • Polski
  • Angielski

Jakie warunki i benefity otrzymasz?
  • 9000-11000 PLN miesięcznie
  • B2B - Elastyczne godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna: Możliwa w całości
  • Pakiet medyczny, Pakiet sportowy

Kim jesteśmy?
Altkom Experts , to spółka działająca w ramach Grupy Altkom oferująca usługi w zakresie body leasing, team leasing oraz interim management.
Altkom Experts korzysta z doświadczenia Grupy Altkom w zakresie edukacji informatycznej. Nasi eksperci korzystają z zasobów największej firmy szkoleniowej w Polsce – Altkom Akademii, dostęp do najlepszej kadry trenerskiej oraz oferty ponad 1000 szkoleń technologicznych pozwala na szybkie i skuteczne uzupełnianie kompetencji niezbędnych w poszczególnych projektach
Data publikacji: 2024-04-21