TOKARZ CNC m/k w renomowanej firmie, FULDA

Walter-Fach-Kraft
Personal GmbH
 to niemiecki pracodawca specjalizujący się w
zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Postaw z
nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców.

Poszukujemy
osoby na stanowisko:

TOKARZ
CNC (m/k)

miejsce pracy: Fulda -
Niemcy

Oferta:

  •     stabilne
    zatrudnienie na wiele lat
  •     niemiecka
    umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  •     czyste
    środowisko pracy
  •     elastyczny system czasu pracy - bez pracy
    zmianowej
  •     indywidualna ścieżka rozwoju kariery
  •     płatne urlopy, nadgodziny i premia wynikowa
  •     możliwość aktywnego kształtowania środowiska
    pracy i promowania przyjemnej atmosfery pracy

Obowiązki:

  •     samodzielne ustawianie, programowanie i obsługa tokarek
    sterowanych numerycznie CNC
  •     obróbka małych serii, pojedynczych części i komponentów
    zgodnie z rysunkami i dokumentacją projektową
  •      ścisła współpraca z innymi działami
  •     przeprowadzanie
    niezależnych testów/pomiarów i inicjowanie niezbędnych korekt
  •     konserwacja
    i serwis tokarek i narzędzi

Wymagania:

  •     doświadczenie na stanowisku tokarza CNC
  •     znajomość programowania systemów sterowania
    Siemens (szczególnie SINUMERIK 840D)
  •     język niemiecki komunikatywny
  •     precyzyjność,
    staranność i samodzielny sposób pracy
  •     rzetelność
    i umiejętność pracy w zespole
  •     umiejętność
    czytania złożonych rysunków i instrukcji technicznych

[email protected]

Tel.  + 48 71 366 60 81

Prosimy o wysyłanie CV
zawierających następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych
zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż
zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z
prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Data publikacji: 2024-05-19